www.Farex-Pro.pl
Kasa fiskalna Farex Pro 300 Kasy fiskalne Farex Pro Kasa fiskalna Farex Pro 600

Kasa fiskalna Farex Online Pro 600

Pro 600 to kasa Farex, która jest zgodna ze wszystkimi wymogami stawianymi przed urządzeniem online. Ten nowoczesny model zapewni Ci m.in. przechowywanie istotnych danych w pamięci chronionej, komunikację z Centralnym Repozytorium Kas i kompatybilność z terminalami do kart płatniczymi. Pro 600 posiada także dobre parametry i przydatne funkcje. Ta kasa pozwala na zdefiniowanie nawet do 100 000 pozycji PLU w bazie towarowej oraz korzystanie ze skrótów klawiszowych (trybu szybkiej sprzedaży). Co więcej, model Pro 600 oferuje płynną komunikację z rozwiązaniem systemowym w firmie, prostą wymianę rolki papieru termicznego czy działanie również na zasilaniu bateryjnym. Potrzebujesz zaawansowanej technicznie, niezawodnej i szybkiej w obsłudze kasy rejestrującej? Farex Pro 600 to odpowiedź na Twoje oczekiwania!

Urządzenie fiskalne z online\'ową funkcjonalnością

Zależy Ci na wdrożeniu kasy rejestrującej, która zaoferuje pełną funkcjonalność urządzenia typu online? Postaw na Pro 600 marki Farex! Ten model gwarantuje nie tylko wysyłanie wymaganych informacji do Centralnego Repozytorium Kas, ale również płynną współpracę z terminalami do kart płatniczych. Dodatkowo, przy zamawianiu tego urządzenia zdecydujesz, w jaki sposób dojdzie do komunikacji z CRK. Model Pro 600 może transmitować dane albo za pośrednictwem portu Ethernet, albo przy zastosowaniu opcjonalnego modemu GSM lub Wi-Fi (w trybie bezprzewodowym).

Zapisuje i przechowuje cyfrową dokumentację w pamięci chronionej

Obecna w kasie rejestrującej Pro 600 pamięć chroniona sprawia, że urządzenie automatycznie archiwizuje istotną dokumentację firmy w formie cyfrowej. To właśnie tam przechowywane są np. dane dotyczące wszystkich wystawionych i wydanych paragonów (kopie takich dowodów sprzedaży). Farex Pro 600 oferuje więc wygodne i bezpieczne gromadzenie informacji o prowadzonej ewidencji. Pamięć chroniona tej kasy zapewnia również wielokrotny odczyt zapisanej dokumentacji, np. w celu jej skontrolowania.

Przejrzysty i funkcjonalny interfejs użytkownika

Przekonaj się, jak szybko i sprawnie przebiega codzienne korzystanie z kasy fiskalnej! Farex Pro 600 posiada klawiaturę z klawiszami programowalnymi, które umożliwiają skonfigurowanie trybu szybkiej sprzedaży oraz błyskawiczne wykonanie raportu dobowego bądź miesięcznego. Co więcej, w urządzeniu zastosowano 4-liniowe, graficzne wyświetlacze LCD, zapewniające emitowanie przejrzystych informacji o przebiegu transakcji (dla kasjera i klienta). Ekran nabywcy w Pro 600 pozwoli Ci nawet na zaprogramowanie komunikatu, który będzie się pojawiał w czasie bezczynności tej kasy fiskalnej.

Baza towarowa, która pomieści nawet 100 000 PLU

Przy zastosowaniu kasy Pro 600 będziesz mógł wystawiać paragony fiskalne, na których pojawią się precyzyjne nazwy produktów bądź usług - nawet 40 znaków w każdej. Dzięki temu urządzenie od Farex zapewni Ci jednoznaczną identyfikację wszystkich elementów firmowej oferty. Model Pro 600 jest również w stanie obsłużyć bardzo rozbudowaną bazę towarową. W pamięci tej kasy rejestrującej można skonfigurować maksymalnie 100 000 produktów lub usług (pozycji PLU).

Mechanizm drukujący z przyjaznymi rozwiązaniami

Jednorolkowa kasa fiskalna marki Farex wykorzystuje papier o długości do 45 m i szerokości 57 mm. Urządzenie zużywa więc powszechnie dostępne materiały eksploatacyjne. Niewątpliwą zaletą tego modelu jest również fakt, że zapewnia on dziecinnie prostą instalację nowej rolki - na zasadzie \"wrzuć i pracuj\". Oprócz tego, Farex Pro 600 emituje różnorodne dokumenty, w tym paragony fiskalne dla nabywców, z szybkością 75 mm/s. Klienci firmy nie muszą więc długo czekać na wydanie dowodu sprzedaży z kasy.

Kilka interfejsów komunikacyjnych do dyspozycji

Ta kasa rejestrująca od Farex radzi sobie świetnie nawet w trakcie pracy w rozwiązaniu systemowym, które składa się z wielu urządzeń elektronicznych. Model Pro 600 oferuje bowiem bogaty wybór standardowych portów, w tym Ethernet, PC, USB oraz aż 4 wejścia typu RS-232. To natomiast sprawia, że kasa współpracuje zarówno z komputerem lub terminalem komputerowym POS, jak i czytnikiem kodów, terminalem płatniczym, wagą czy szufladą kasjerską.

Wydajna bateria w standardzie!

Pro 600 to pełna mocy kasa fiskalna, która funkcjonuje zarówno po podłączeniu do zasilania z sieci, jak i przy użyciu wydajnej baterii litowo-jonowej. Niewątpliwym atutem modelu od Farex jest również fakt, że pojemność wspomnianego akumulatora wynosi aż 4 400 mAh. W związku z tym, po całkowitym naładowaniu baterii, kasa fiskalna Pro 600 zagwarantuje Ci wiele godzin nieprzerwanego obsługiwania klientów. Wspomniane rozwiązanie okaże się niezwykle przydatne np. wtedy, gdy w siedzibie Twojego przedsiębiorstwa zabraknie nagle prądu.

Elegancki design i wytrzymała konstrukcja

Szeroka funkcjonalność i dobre parametry to nie wszystko, co ma do zaoferowania kasa Pro 600. Ten model może się też pochwalić wysoką dbałością o jakość wykonania. Atrakcyjny design tego urządzenia podkreśli prestiż Twojej działalności gospodarczej. Wytrzymała konstrukcja zagwarantuje zaś odporność na długotrwałą i intensywną eksploatację. Oprócz tego, model Pro 600 cechuje się niedużymi gabarytami, wynoszącymi 259 x 138 x 84 (długość, szerokość, wysokość). Dzięki temu zmieści się na większości stanowisk obsługi klientów.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Farex Pro!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Novitus Nano Online

Kasa fiskalna
Novitus Nano Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij