www.Farex-Pro.pl
Kasa fiskalna Farex Pro 600 Kasa fiskalna Farex Pro 300 Kasy fiskalne Farex Pro

Kasa fiskalna Farex Online Pro 300

Farex Pro 300 to urządzenie online, które gwarantuje m.in. wysyłanie informacji do Centralnego Repozytorium Kas, współpracę z terminalami do kart oraz archiwizowanie ważnych danych w pamięci chronionej. Ten model wyposażono również w wiele innych, przydatnych rozwiązań. Pro 300 zapewnia zaprogramowanie do 100 000 pozycji towarowych w bazie PLU, posiada wytrzymały mechanizm drukujący, różnego typu interfejsy komunikacyjne oraz klawiaturę ze skrótami klawiszowymi. Oprócz tego, urządzenie odznacza się niewielkimi wymiarami, więc poradzi sobie m.in. w małych i średnich punktach stacjonarnych lub podczas pracy mobilnej. Postaw na nowoczesną i przyjazną w obsłudze kasę fiskalną online od Farex!

Połączenie z Centralnym Repozytorium Kas

Kasa Pro 300 od Farex posiada pełen zakres funkcji, jakich należy oczekiwać od urządzenia fiskalnego online. Ten kompaktowy model zapewnia przede wszystkim przesyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas. Dodatkowo, komunikacja z CRK może odbywać się albo przy użyciu interfejsu Ethernet (praca w sieci LAN), albo po zastosowaniu opcjonalnego modemu GSM lub Wi-Fi (bezprzewodowo). Kasa rejestrująca Farex Pro 300 jest również kompatybilna z terminalami płatniczymi.

Pamięć chroniona - bezpieczeństwo i wygoda!

Jak na kasę rejestrującą online przystało, model Pro 300 posiada pamięć chronioną. Wspomniane rozwiązanie sprawia, że urządzenie automatycznie zapisuje informacje o prowadzonej sprzedaży (w formie cyfrowej). W taki sposób w pamięci chronionej kasy archiwizowane są np. kopie wszystkich wydawanych paragonów fiskalnych. W związku z tym, model Pro 300 gwarantuje zarówno wygodne, jak i bezpieczne przechowywanie ważnej dokumentacji firmowej. Dodatkowo, urządzenie wykorzystuje jednorazowo tylko 1 rolkę papieru.

Nawet 100 000 pozycji w bazie PLU!

Pro 300 to wszechstronna kasa fiskalna marki Farex, która poradzi sobie znakomicie z obsługą rozbudowanego asortymentu. W przypadku tego urządzenia do dyspozycji użytkownika jest 100 000 pozycji w bazie PLU! Model Pro 300 od Farex zapewni Ci także jednoznaczną identyfikację wszystkich produktów lub usług, które znajdują się w Twojej ofercie. Każda pozycja towarowa (PLU), drukowana przez urządzenie na paragonach fiskalnych dla klientów, może mieć nazwę o maksymalnej długości 40 znaków.

Wyraziste ekrany i definiowalna klawiatura

Chcesz wdrożyć przyjazną w obsłudze i funkcjonalną kasę fiskalną? Pro 300 będzie doskonałym rozwiązaniem dla Twojej działalności! W tym urządzeniu zastosowano klawiaturę, na której znajdują się definiowalne przyciski. Takie klawisze wykorzystasz zarówno do szybkiej sprzedaży popularnych pozycji towarowych, jak i bezpośredniego wywoływania często używanych opcji w menu, np. zrealizowania raportu fiskalnego. Dodatkowo, Pro 300 wyposażono w 2 wyświetlacze LCD - użytkownika i nabywcy - które zapewniają dostęp do czytelnych komunikatów na temat transakcji.

Przyjazna i praktyczna technologia wydruku

Jednorolkowa technologia drukowania, którą zastosowano w Pro 300, zapewnia zarówno szybkie emitowanie różnych dokumentów, jak i łatwą instalację papieru termicznego. Dzięki temu wymiana wspomnianego materiału w urządzeniu nie sprawia trudności nawet początkującym kasjerom, a nabywcy nie muszą długo czekać na wydanie dowodu sprzedaży. Co więcej, kasa fiskalna marki Farex wykorzystuje łatwo dostępne rolki papieru termicznego, które mają 20 m długości i 57 mm szerokości.

Płynna współpraca z innymi urządzeniami

Poza stałym przesyłaniem danych do CRK, Pro 300 oferuje także płynną współpracę z innymi urządzeniami. Tę kasę fiskalną wyposażono w popularne interfejsy - 3 porty RS-232, złącze USB oraz wejście PC. W rezultacie, Pro 300 sprawdzi się w czasie współpracy z terminalem komputerowym, wagą, skanerem kodów czy szufladą kasową. Zainwestuj we wszechstronną kasę rejestrującą, która szybko odnajdzie się w systemie Twojego przedsiębiorstwa!

Zasilanie z sieci lub akumulatorowe

Kasa Farex może być zasilana na 2 sposoby - albo z sieci, albo przy użyciu wbudowanej baterii. W drugim przypadku istotny jest fakt, że litowo-jonowy akumulator urządzenia ma pojemność 2 200 mAh. W związku z tym, po całkowitym naładowaniu baterii, kasa Pro 300 zaoferuje Ci wiele godzin nieprzerwanego funkcjonowania. A takie rozwiązanie sprawdzi się w różnych okolicznościach - nie tylko podczas mobilnego prowadzenia handlu lub świadczenia usług, ale też przy niespodziewanym braku prądu w placówce stacjonarnej.

Niewielkie gabaryty i elegancki design

Kasa fiskalna o tak niewielkich gabarytach sprawdza się zarówno w małych i średnich placówkach handlowych bądź usługowych, jak i w trakcie wykonywania obowiązków poza siedzibą firmy. Bo wymiary Pro 300 wynoszą zaledwie 190 x 101 x 72 mm (długość, szerokość, wysokość). Co więcej, to urządzenie rejestrujące może się pochwalić naprawdę wysoką jakością wykonania. Kasa fiskalna wyróżnia się nie tylko atrakcyjnym wzornictwem, ale także odpornością na długotrwałą eksploatację. Oto Pro 300 - solidna i wszechstronna technologia sprzedaży od Farex!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Farex Pro!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Farex Online Pro 600

Kasa fiskalna
Farex Online Pro 600

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij